ClickCease 
Kalite Politikası

Kalite Politikamız


Başarı için kusursuzluğu hedefledik.


Gks Otomotiv geçmişten günümüze üstün yol yardım hizmeti,uzman kadrosu, titiz çalışmaları ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan bir kuruluştur.


Firmamız, kurmuş olduğu kalite yönetim sistemi ile kişilerin değil sistemin yönettiği kurumsal bir firma olup, faaliyet gösterdiği otomotiv sektöründe örnek ve önder bir firma olarak müşterilerine en iyi ve en doğru hizmeti sunmayı hedeflemektedir.


Servis hizmetlerinde farklılığı yakalayarak müşterilerine devamlı yenilikler sunacak ve müşteri şikayet ve isteklerini değerlendirerek sürekli iyileştirmeyi sağlayacaktır.


Günümüz Pazar şartlarında ayakta durabilmenin en önemli kurallarından birisi olan , müşteriye verilen hizmet kalitesini arttırmak , kalite politikamızın başında gelmektedir.


Çağdaş hizmet anlayışının gerektirdiği kaliteli işçilik, orijinal parça, garanti ve servis hizmetleri alanında sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek uzman personelimiz ile birlikte, siz değerli müşterilerimize servis içi ve servis dışı en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.


Müşteri memnuniyetini arttırmak markamıza bağlı müşteriler yaratmak, çalışanlarımızı firmanın amaç ve hedefleri konusunda sürekli bilgilendirmek ve gerekli eğitimleri almalarını sağlamak kalite politikamızdır.

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.